O mně

Svět barev a materiálů, který nás obklopuje, i to jak na nás působí, mě fascinuje od malička. Můj zájem mě přirozeně zavedl ke studiu na Střední umělecko – řemeslné textilní škole a později na Vyšší odbornou školu grafickou.

Po studiu jsem pracovala jako designerka v několika dekoratérských ateliérech, kde jsem se věnovala poradenství a návrhům interiérů pro soukromou klientelu. Mou kreativitu ovlivňovala práce s textilními materiály, kombinování tapet a doplňků od světových designerů, ale také inspirativní návštěvy našich i zahraničních veletrhů designu.

Po více než 10 letech mého působení v interiérovém designu jsem se poprvé setkala s Home Stagingem, který byl v České republice na samotném začátku. O dva roky později, v roce 2012, se objevila pracovní nabídka v tomto oboru. Měla jsem to štěstí, že jsem mohla podílet na zrodu společnosti Residence Visage™, která se zabývala výhradně Home Stagingem a vznikla jako podpora prodeje nemovitostí pro klienty a makléře realitní sítě Century21 i ostatních RK a prodávajících.

Ze dne na den jsem skočila rovnýma nohama do realizací úprav nemovitostí. V prvních proměnách bytů a domů v reprezentativní produkty mně byla učitelkou a mentorkou Jane Ringe z Velké Británie. Pak už následovaly samostatné projekty pod hlavičkou Residence Visage™ až do okamžiku, kdy jsem se stala maminkou.

V průběhu tří let jsem připravila k prodeji přes 220 nemovitostí. Ať už se jednalo o byt 1+kk v panelovém domě, běžný byt ve starší i nové zástavbě, rodinný dům, anebo vzorový byt v developerském projektu, vždy to byl nový a jedinečný příběh proměny a dobrodružství.

A tím je pro mě Home Staging i dnes pod značkou rybkaDESIGN. Jsem ráda, že Vám mohu nabídnout své zkušenosti s přípravou nemovitostí k prodeji a pomoci ukázat zájemcům o koupi tvář jejich nového domova doslova v tom nejlepším světle.

 
Jana Krátká Rybínová