Home Staging obývaného bytu či domu

Upravíme v krátkém čase nemovitost, ve které po dobu prodeje bydlíte. Poradíme vám, jak ji prosvětlit a odlehčit. Pro fotografování, a případně dobu prodeje, vám zapůjčíme potřebné doplňky a ukážeme, jak využít nejlépe těch vašich. Ukážeme vám v několika krocích postupy, jak můžete i vy sami interiér připravit pro prohlídky zájemců. Výsledkem bude prosvětlený a odlehčený prostor k prezentaci ve fotografiích, i pro návštěvy kupujících.

Orientační cena

Pro nacenění našich služeb pro vaši nemovitost nás prosím zkontaktujte.

Naše služba zahrnuje:

Cena za byt 1+kk od 6 700


Byt 3+kk v panelovém domě

Tento byt byl po zdařilé rekonstrukci majitelem. Obsahoval poměrně výrazné prvky a měl tmavší barevnost. V době prodeje byl částečně obýván a tak jsme mohli přeskupit jen některé kusy nábytku a část věcí již nechali vystěhovat do nového domova. V rámci fotografování jsme zapůjčili doplňky a předali řadu doporučení, jak byt jednoduše připravovat i pro prohlídky zájemců.

Prodávající makléř: Mirek Rybín - QARA. Autor profi fotografií: Jiří Vávra


Byt 4+1 v bytovém domě

Tento zabydlený, velmi prostorný byt byl nabízen bez úprav Home Staging několik měsíců. Po jejich provedení byl prodán za 5 týdnů.

Přeskupením nábytku a částečným vyklizením jsme podtrhli kvalitu prostoru. Pro fotografování jsme zapůjčili dekorace Ukázali jsme majitelům, kteří zde v době prodeje bydleli, jak mohou byt připravit s pomocí vlastních doplňků.

Realitní kancelář: Welcome - Dům Realit. Autor profi fotografií: Jiří Vávra